Ne pozabite, da so čudovite stvari,

ki se jih učite v šolah, delo mnogih generacij.

Vse to znanje, ki vam je položeno v roke, je dediščina,

ki jo spoštujte, jo bogatite in nekega dne zvesto prenesite na svoje otroke.

(Albert Einstein)

Mivel mindenki a maga módján látja a világot, a maga módján éli meg nehézségeit és a sikereit. Tanítani annyi, mint megmutatni a lehetőséget. Tanulni annyi, mint élni a lehetőséggel.                                                                                                                                                                                                                            (Paulo Coelho)

Spoštovani starši!

Verjamemo, da ste z dnevom odprtih vrat tudi sami bogatejši za izkušnjo, kako lepa, a vendar zahtevna je pot nabiranja znanja.

Tisztelt Szülők!

Tanulóink, gyermekük felzárkóztatása, sikerélménye közös ügyünk. Köszönjük, hogy a nyílt tanítási napon e hitben erősítettek meg bennünket.